Творче кредо бібліотекаря: Самовдосконалення через пізнання нового. Основні функції бібліотеки: - Інформаційна - Навчальна - Культурологічна - Виховна - Розвиваюча - Навчально-збагачувальна - Пізнавальна
Напрямки роботи бібліотеки: Сприяти вихованню у школярів загальної культури, національної свідомості, шанобливого ставлення до книги, як головного джерела знань. Виховувати в школярів інформаційну культуру, культуру читання. Формувати вміння користуватися бібліотекою,її послугами,книгою,її довідковим апаратом, розвивати творчу думку, пізнавальні здібності та інтереси школярів. Допомагати у вивченні та засвоєнні шкільних програм, органцізації навчальної діяльності учнів. Розвивати індивідуальні здібності і таланти школярів, сприяти формуванню інтелектуального потенціалу держави. Вивчати і задовольняти інформаційні потреби і запити читачів. Сприяти активізації самоосвіти педагогів та учнів школи. Сприяти навчально-виховному процесу. Активно долучатися до реалізації школою її виховних функцій та завдань утвердитися, як центр духовного становлення особистості. Мета шкільної бібліотеки - навчити дитину любити книгу, вміло користуватися нею, сприймати її як невичерпне джерело пізнання світу, знань мудрості народної, сприяти духовному розвитку особистості. Вдосконалювати культуру читання, прищеплювати навики самостійної роботи з книгою. Підвищувати методичну, педагогічну майстерність вчителів шляхом популяризації педагогічної літератури та інформації про неї. Виховувати бережливе ставлення до шкільних підручників. Організовувати різноманітні масові заходи пропаганди книги: книжково-ілюстративні виставки, літературний календар і огляди знаменних і пам'ятних дат, оформлення тематичних стендів і поличок з наочною інформацією. Проводити індивідуальну роботу з читачами з метою вивчення інформаційних потреб. ЧИТАЧІ БІБЛІОТЕКИ: Всього - 541 учнів - 497 працівників - 44
До послуг читачів: Довідково-бібліографічний відділ; Відділ облсуговування читачів; Книжкові виставки; Книжкові полички; Читальна зала на 12 місць. "Люди перестають мислити, коли перестають читати" (Д.Дідро)
Творче кредо бібліотекаря: Самовдосконалення через пізнання нового.
ВідповістиВидалитиОсновні функції бібліотеки:
- Інформаційна
- Навчальна
- Культурологічна
- Виховна
- Розвиваюча
- Навчально-збагачувальна
- Пізнавальна
Напрямки роботи бібліотеки:
Сприяти вихованню у школярів загальної культури, національної свідомості, шанобливого ставлення до книги, як головного джерела знань.
Виховувати в школярів інформаційну культуру, культуру читання. Формувати вміння користуватися бібліотекою,її послугами,книгою,її довідковим апаратом, розвивати творчу думку, пізнавальні здібності та інтереси школярів.
Допомагати у вивченні та засвоєнні шкільних програм, органцізації навчальної діяльності учнів.
Розвивати індивідуальні здібності і таланти школярів, сприяти формуванню інтелектуального потенціалу держави. Вивчати і задовольняти інформаційні потреби і запити читачів.
Сприяти активізації самоосвіти педагогів та учнів школи.
Сприяти навчально-виховному процесу.
Активно долучатися до реалізації школою її виховних функцій та завдань утвердитися, як центр духовного становлення особистості.
Мета шкільної бібліотеки - навчити дитину любити книгу, вміло користуватися нею, сприймати її як невичерпне джерело пізнання світу, знань мудрості народної, сприяти духовному розвитку особистості.
Вдосконалювати культуру читання, прищеплювати навики самостійної роботи з книгою.
Підвищувати методичну, педагогічну майстерність вчителів шляхом популяризації педагогічної літератури та інформації про неї.
Виховувати бережливе ставлення до шкільних підручників.
Організовувати різноманітні масові заходи пропаганди книги: книжково-ілюстративні виставки, літературний календар і огляди знаменних і пам'ятних дат, оформлення тематичних стендів і поличок з наочною інформацією.
Проводити індивідуальну роботу з читачами з метою вивчення інформаційних потреб.
ЧИТАЧІ БІБЛІОТЕКИ:
Всього - 541
учнів - 497
працівників - 44
До послуг читачів:
Довідково-бібліографічний відділ;
Відділ облсуговування читачів;
Книжкові виставки;
Книжкові полички;
Читальна зала на 12 місць.
"Люди перестають мислити, коли перестають читати" (Д.Дідро)